WITAMY PO WAKACJACH- wrzesień 2018r.

PRZEDSZKOLE WITA PO WAKACJACH

Serdecznie witamy wszystkie dzieci, które wróciły do nas wypoczęte po wakacjach.

3 września tuż,tuż....niedługo rozpoczniemy kolejny rok wspólnej zabawy, nauki i pracy.Będziemy odkrywcami, badaczami, podróżnikami, artystami i twórcami, a wszystko po to, by dobrze się bawiąc jak najwięcej się nauczyć, zdobyć nowe umiejętności, doskonalić te już posiadane.

Życzymy wielu radości, nowych przyjaźni, ciekawych zabaw, dobrego humoru i niezapomnianych przeżyć, a rodzicom owocnej współpracy i zadowolenia.

My - nauczyciele i pozostali pracownicy - wraz z rodzicami dołożymy wszelkich starań, aby okres adaptacji był jak najkrótszy. Pamiętajmy jednak, że czasami musi upłynąć trochę czasu zanim maluszki nam zaufają i poczują się jak w domu.
Wierzymy, że ten rok będzie niezwykle ciekawy w życiu naszych przedszkolaków. O wszystkich wydarzeniach będziemy Państwa na bieżąco informować na naszej stronie internetowej i zakładkach grupowych, tablicach ogłoszeniowych w holu przedszkola oraz w e-mailach :-)))