KOLOROWE DNI i DZIEŃ PIŻAMOWY W KARNAWALE- styczeń 2017 r.

W DZIEŃ PIŻAMOWY dzieci miały okazje uczestniczyć w zawodach piżamowych - były wyścigi, przeciąganie na kocu, "bitwa" poduszkowa i tańce z poduszkami. Każdy tego dnia w przedszkolu poczuł się jak prawdziwy śpioch :)  Poniżej zdjęcia.

Drodzy Rodzice,

Pani Katarzyna Kuriata zaproponowała zabawę dla wszystkich dzieci z okazji karnawału.
W związku z tym organizujemy w naszym przedszkolu "Tęczowy Tydzień".
Bardzo prosimy, żeby:
- w poniedziałek 16.01 dzieci przyszły ubrane na czerwono
- czwartek 19.01 na żółto
- we wtorek 24.01 na zielono
- w piątek 27.01 na niebiesko
!!! Jeżeli ktoś z Państwa nie ma ubrań w danym kolorze, proszę ubrać dziecku białą koszulkę ozdobioną np. kokardką, apaszką, krawatem !!!
W poniedziałek 30.01 organizujemy DZIEŃ PIŻAMOWY. Jak sama nazwa mówi... w tym dniu prosimy- aby wszystkie dzieci przyszły w piżamach.
Prosimy, żeby były to piżamy z długimi rękawami i nogawkami (oraz aby pod piżamką dzieci miały ubrane rajstopki i koszulki)"

Dziękujemy.
zabawy piżamowe