KREATYWNY PRZEDSZKOLAK

KREATYWNY PRZEDSZKOLAK I JEGO RODZIC”

Bardzo ważną umiejętnością kształtowaną w wieku przedszkolnym jest „KREATYWNOŚĆ”. To właśnie dzięki niej dziecko ma możliwość odkrywania i poznawania otaczającego go świata. Ze względu na to, że kreatywne myślenie rozwija się przez całe życie warto już od najmłodszych lat zadbać o jego kształtowanie.
Kreatywność u dzieci możemy rozwijać także w zaciszu własnego domu. W nabywaniu twórczych kompetencji pomoże wspólne spędzanie czasu na różnych ćwiczeniach i zabawach. Rodzice mogą razem z dzieckiem włączać się w różne akcje i konkursy, pobudzające wyobraźnię naszych Przedszkolaków.

W związku z powyższym w naszej placówce zorganizowano konkurs pod tytułem „Kreatywny przedszkolak i jego rodzic”. Zadaniem uczestników konkursu było stworzenie własnej bajki zawierającej tak zwany morał czyli pouczenie. Wszyscy biorący udział w konkursie zostali nagrodzeni dyplomem i książeczką.

Powstałe książeczki zawierają piękne ilustracje i ciekawe pouczenia. Dzieła naszych Przedszkolaków i ich Rodziców zajmą honorowe miejsce w naszych grupowych czytelniach.

EMILKA Z RODZICAMI ZUZIA Z MAMĄ KSAWERY Z MAMĄ MARCEL Z MAMĄ OLEK Z WUJKIEM

ARTUR Z MAMĄ