"Mini playback show 2017"

Mini Playback Show 2017

Dn. 7.03.2017 w naszym przedszkolu odbył się Mini Playback Show w wykonaniu przedszkolaków!

Impreza muzyczna dostarczyła mnóstwo satysfakcji i radości z obcowania z muzyką, tańcem i sceną oraz odkrywania talentów wśród dzieci. To była pierwsza tego typu impreza w wykonaniu dzieci w naszym przedszkolu. Dzięki występom dzieci mogły zaprezentować swoje umiejętności artystyczne i na chwilę poczuć smak sławy.
Przedszkolaki wcieliły się w gwiazdy muzyki rozrywkowej.
Na scenie można było zobaczyć: Urszulę w utworze „Dmuchawce, latawce, wiatr…”, Cleo & Donatan - „My Słowianie”, Smerfy-„Smerfne hity”, Aida-„Mucha w Mucholocie”,
„To właśnie szczęście”- utwór z bajki Trolle oraz „Gummi Miś” w wykonaniu najmłodszej grupy
.

Dzieci oraz zaproszeni goście świetnie bawili się jednocześnie kibicując wszystkim uczestnikom.
Wspólną zabawę uznajemy za wyjątkowo udaną!

E. Włodarczyk