Obchody Dnia Babci i Dziadka w Naszym przedszkolu

„Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia, dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia…” Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w sercu małego dziecka i są bardzo ważnymi osobami w jego życiu, dlatego wszystkie grupy przedszkolne pięknie uczciły Ich święto. ->>>

Wesołe gwiazdki

W czwartek 31 stycznia Wesołe Gwiazdki świętowały Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji w Auli Szkolnej odbyło się uroczyste spotkanie dzieci z babciami i dziadkami. Był to wyjątkowy dzień i wyjątkowe przedstawienie, gdyż po raz pierwszy wystąpiliśmy na dużej scenie. Cała grupa aktywnie i z radością brała udział w występie. Śpiewaliśmy, tańczyliśmy i pięknie recytowaliśmy wierszyki. Nasze starania zostały nagrodzone wielkimi brawami. Po przedstawieniu wręczyliśmy naszym gościom prezenty, które wykonaliśmy przy niewielkiej pomocy naszych Pań. Na koniec czekała na nas niespodzianka. Rodzice przygotowali pyszny i słodki poczęstunek.

Misie

13 lutego 2019 r. w naszym przedszkolu odbył się występ z okazji Dnia Babcia i Dziadka. Tego dnia przed zaproszonym gośćmi występowały dzieci z grupy III „Misie”. Przedszkolaki przed swoimi Babciami i Dziadkami zaprezentowały wierszyki, piosenki, a także złożyły życzenia. Po zakończonej części artystycznej dzieci wręczyły Dziadkom prezenty, a zgromadzeni goście zostali zaproszeni do poczęstunku.

Kolorowe Nutki

14.02.2019 odbyło się przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Kolorowe Nutki przywitały najbliższych wesołymi piosenkami i wierszami. Hitem występu był kolorowy taniec z pomponami. Dziękujemy serdecznie Seniorom za troskę oraz liczne oklaski.

Jagódki

7 lutego dzieci z grupy Jagódki zaprosiły dziadka i babcię na wspólną przedszkolną herbatkę. Uroczystość rozpoczęła się od części artystycznej, podczas której maluchy zaprezentowały swoje umiejętności taneczne, recytatorskie oraz muzyczne. Następnie dziadkowie zostali obdarowani pamiątkami- odbiciem złotej rączki  wnuka w masie solnej. Był to dzień pełen radości i wzruszeń oraz okazja do wspólnego spędzenia czasu.

Tygrysy

Dnia 18.02 w grupie Tygrysów odbyło się przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci z wielkimi entuzjazmem recytowały wierszyki oraz śpiewały piosenki dla swoich Babć i Dziadków, którzy bardzo licznie przybyli na uroczystość z okazji swojego święta. Pomimo małych problemów technicznych, uśmiech nie schodził z twarzy zarówno dzieci jak i przybyłych gości.

Kotki

Dnia 11 lutego grupa "Koty" występowała na uroczystym dniu Babci i Dziadka. Dzieci z dużą swobodą, bez tremy, z radością występowały, chwaląc się swoimi aktorskimi umiejętnościami. A w trakcie przedstawienia słychać było śmiech dziadków, ale również pojawiły się łzy wzruszenia. Dzieci pamiętały także o upominkach dla swoich najbliższych. Wręczyły ręcznie wykonane laurki dla dziadków oraz serduszka z masy porcelanowej dla babć.

Kolorowe Nutki
Misie
Kotki
Kotki
Wesołe gwiazdki
Wesołe gwiazdki