Prezenty dla DZIECI Z DOMU DZIECKA w Pieszycach

Drodzy Państwo

Początkiem grudnia ogłosiliśmy, że po raz drugi nasze Przedszkole organizuje akcję PREZENTY DLA DZIECI Z DOMU DZIECKA w Pieszycach.

Poza paczkami (zakupionymi przez rodziców każdej z grup przedszkolnych), w których znajdowały się ubrania, gadżety sportowe, słuchawki, kosmetyki i słodycze - dodatkowo została zorganizowana zbiórka pieniędzy na stronie zrzutka.pl.

I wiecie co... przeszło to nasze najśmielsze oczekiwania!!!

Do akcji włączyło się bardzo dużo osób: pracownicy i rodzice dzieci przedszkolnych, pracownicy, rodzice i uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Tyńcu Małym oraz cała masa osób spoza naszej placówki, do których dotarła informacja o naszej akcji.

Drodzy Państwo - JESTEŚCIE NIESAMOWICI!!!! Wspólnie uzbieraliśmy 10501 zł.

Kwota była duża, dlatego zapytaliśmy Panią Ilonę Bugaj - dyrektor Domu Dziecka - o jakich sprzętach elektronicznych marzą jej wychowankowie.

Powstała lista marzeń, a my dzień po dniu, pozycja po pozycji kupowaliśmy rzeczy, które się na niej znalazły: tablety, telefony komórkowe, smartwatche, szczoteczki elektryczne, zestawy do robienia paznokci (lampy, frezarki, pochłaniacze pyłu), profesjonalne nożyczki fryzjerskie, torby sportowe, wkładki do butów GMR Adidas.

Dodatkowo dokupiliśmy zestawy gier planszowych; gry na konsole XBOX; zestawy piłek do koszykówki, piłki nożnej i siatkówki, oraz siatki i rakietki do badmintona.

Za zorganizowanie zbiórki na stronie zrzutka.pl, za negocjacje podczas zakupów, za nocne pakowanie wyżej wymienionych rzeczy z "listy marzeń" serdecznie dziękujemy Paniom: Aleksandrze Baranowskiej, Angeli Pucek, Ewelinie Janas, Małgorzacie Urbanek oraz Aleksandrze Grzybowskiej.

W niedzielę 20 grudnia odwiedziliśmy wychowanków Domu Dziecka w Pieszycach i wręczyliśmy im wszystkie prezenty. Emocje jakie towarzyszyły nam podczas spotkania są nie do opisania! Radość jaką można było zobaczyć na twarzach wychowanków - potwierdziła nam, że warto pomagać i warto spełniać czyjeś marzenia.

Raz jeszcze dziękujemy WSZYSTKIM za zaangażowanie się w akcję.

Pozdrawiamy

koordynatorzy akcji: Katarzyna Kuriata i Alicja Cierczek