Teatrzyk Koła Teatralnego pt. Wrocławski musical w dniu 16.02.2018 r.

Wszystkie dzieci z przedszkola  z grupy Misie oraz wybrane 5-latki  z grup Tygryski, Pszczółki i Stokrotki  wraz z  wybranymi uczniami ze szkoły z klasy 3b oraz 6a wzięli udział we wspaniałym przedsięwzięciu jakim było zorganizowanie w szkole przedstawienia pt.: "WROCŁAWSKI MUSICAL". Teatrzyk został zorganizowany w ramach projektu edukacyjnego pt."A kto to jest Wrocławianin?"

Dzieci przedstawiły wiersze i piosenki:

1. wiersz A. Sachanbińska "Pójdźmy dziś na spacer" -uczennice z kl. 6a

2. "Wrocławska piosenka " Marii Koterbskiej w wykonaniu dzieci z przedszkola z grupy Misie oraz wybranych dzieci 5-letnich z grup Stokrotki, Pszczółki, Tygryski

3.wiersz o wrocławskich krasnalach Marta Każura- uczennice kl. 6a

4. Piosenka Wrocławskiego Teatru CAPITOL z przedstawienia pt. "Trzy wesołe krasnoludki" w wykonaniu uczniów z kl. 3b

5. Wiersz o wrocławskiej powodzi "CISZA" -uczennice kl. 6a

6. Piosenka zespołu Hey "Moja i Twoja nadzieja" w wykonaniu dzieci z przedszkola i uczniów z klasy 3b

7. fragment wiersza o Wrocławiu-uczennice kl.6a

8. Piosenka "Biegnę" Moniki Lewczuk ft. Antek Smykiewicz w wykonaniu uczennic z kl. 6a i elementów ruchomej dekoracji poruszanej przez ucznówkl.3b

9. fragment wiersza o Wrocławiu-uczennice kl. 6a

10. Rap "Wrocław się zmienia" (interpreatcja własna uczennic kl. 6a do podkładu w wersji instrumenrtalnej -wykonawca The Weeknd - Starboy (official) ft. Daft Punk)