Uroczystość "Pożegnanie Przedszkola" już za nami...- 09.06.2017r.

"Tak niedawno żeśmy się spotkali,

a już pożegnania nadszedł czas.

Tyle żeśmy z sobą przebywali,

a dziś już wspomnienia łączą nas.[...]

My dziś z piosenką pożegnamy was,

niech ta piosenka stale łączy nas.[...]"

W  czerwcu 2017r. pożeganaliśmy absolwentów Naszego Przedszkola- były to dzieci z  grup: Misie i Jeżyki. Nasze przedszkole istnieje już trzeci rok -a więc byli to pierwsi absolwenci, którzy rozpoczynali pobyt w placówce  jako trzylatki oraz ukończyli jako pięciolatki.

Uroczystość Pożegania Przedszkola rozpoczęła się tańcem- dzieci zatańczyły Poloneza. Piękny był ten układ tańca, który przygotowała Pani Elwira Włodarczyk.

Następnie dzieci zaprezentowały wierszyki przed zaproszonymi gośćmi: Panią Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Iwoną Antman, Panią Wicedyrektor Przedszkola Magdaleną Stempniak i Rodzinami podopiecznych.

Zaśpiewały piosenkę Ewy Farny "Nie zatrzymasz mnie -Sing!" z pokazem gry na instrumencie perkusyjnym  bum-bum -rurki, "Pan Hilary"-improwizacja muzyczna wiersza Juliana Tuwima oraz "Wakacji czas..."

Na koniec odbyło się przemówienie Pani Dyrektor i Pani wicedyrektor.

Nie obyło się bez długich podziękowań nauczycielek grup dla wszystkich Rodziców wspierających Nasze przedszkole przez okres tych trzech lat.

Dzieci otrzymały dyplomy, tryptyki ze zdjęciami i książki z dedykacją. Na poczęstunek Rodzice przygotowali dla Naszych absolwentów tort z obrazkami misia i jeżyka.

Dziękujemy za miłe i już niestety ostatnie spotkanie!!!

.