Koniec Roku Szkolnego Ósmoklasistów

Pani Dyrektor ZSZP Tyniec Mały Iwona Antman wraz z zaproszonymi gośćmi Wójtem Gminy Kobrzyce Panem Piotrem Kopciem, Radną Gminy Panią Katarzyną Pisarską, Sołtysem Wsi Tyniec Mały Panem Januszem Gargałą pożegnali dzisiaj naszych tegorocznych ósmoklasistów.

Drodzy Ósmoklasiści,

Nadszedł czas, by pożegnać się ze szkołą podstawową i otworzyć nowy rozdział w Waszym życiu. Przez te lata wspólnie pokonywaliśmy wyzwania, zdobywaliśmy wiedzę i przeżywaliśmy niezapomniane chwile. Jesteśmy dumni z Waszych osiągnięć i rozwoju, który dokonaliście.

Wierzymy, że jesteście dobrze przygotowani do kolejnych kroków i że z odwagą wkroczycie w nową rzeczywistość. Pamiętajcie, że każda trudność to szansa na naukę, a każdy sukces to powód do dumy.

Życzymy Wam powodzenia w dalszej edukacji, spełnienia marzeń i wielu wspaniałych doświadczeń. Niech nowa szkoła przyniesie Wam radość i satysfakcję, a zawarte tam przyjaźnie będą trwały przez całe życie.

Zawsze będziemy Was wspominać z uśmiechem i ciepłem w sercu.

Powodzenia!