Archiwum wydarzeń

4.01.2019 13:15

W ramach projektu Bezpieczny Dolnoślązak gościliśmy w naszej szkole funkcjonariusza policji Wydziału ds. Patologii i Nieletnich Komisariatu Wrocław Krzyki. Udział w spotkaniu wzięły klasy V i VI. Policjant omówił zagadnienia związane z cyberprzemocą i odpowiedzialnością prawną nieletnich.

2.01.2019 11:15

21.12.2018 08:45

20.12.2018 13:00

KOROWÓD NADZIEI

30.08.2016 23:30

Szkoła w Tyńcu Małym została zaproszona do udziału w Korowodzie. Zapraszamy uczniów i rodziców oraz nauczycieli. Spotykamy się w sobotę 3 września o godz. 15:40 na placu przy ul. Sanockiej. Proszę szukać transparentu szkolnego. Oto zaproszenie informacja z Fundacji:

Fundacja „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” oraz Straż Miejska Wrocławia zapraszają na Korowód Nadziei, barwną paradę na rzecz dzieci chorych na raka. Będą z nami: największe gwiazdy polskich programów talent-show, wojskowa orkiestra reprezentacyjna, patrol konny Straży Miejskiej i teatry uliczne.