mgr Małgorzata Wrona - koordynator wolontariatu szkolnego

mgr Anna Lechowska - opiekun wolontariatu szkolnego

Zebrania wolontariatu będą się odbywać w poniedziałki o godz. 12.00 w sali 138 - klasy 4-6 oraz w sali 139 - klasy 7-8.

Serdecznie zapraszamy!!!

W imieniu Fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" zapraszam do udziału w Korowodzie Nadziei w sobotę 9 września o godz. 15:00.

Podczas tegorocznej akcji "Zakładka zamiast kwiatka" wolontariusze z Fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" uzbieraliśmy 2233 zł.

Parafianie wrażliwi na cierpienia nieuleczalnie chorych dzieci chętnie i z uśmiechem zapełniali puszki dzieci-wolontariuszy. Wielkie dzięki dla ofiarodawców i dzieci, które swój wolny czas poświęciły, aby pomagać chorym i potrzebującym.

Pola Nadziei 2017 - w sobotę  przez dwie godziny kwestowaliśmy w CH Magnolia Park. W akcji wzięło udział 50 uczniów-wolontariuszy z naszej szkoły.