Wolontariat

Spotkania wolontariatu szkolnego odbywają się co wtorek po 5 lekcji (przerwa 20 minutowa) w sali 138

Serdecznie zapraszam,

Joanna Waszkiewicz - opiekun wolontariatu szkolnego

W imieniu Fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" zapraszam do udziału w Korowodzie Nadziei w sobotę 9 września o godz. 15:00.

Podczas tegorocznej akcji "Zakładka zamiast kwiatka" wolontariusze z Fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" uzbieraliśmy 2233 zł.

Parafianie wrażliwi na cierpienia nieuleczalnie chorych dzieci chętnie i z uśmiechem zapełniali puszki dzieci-wolontariuszy. Wielkie dzięki dla ofiarodawców i dzieci, które swój wolny czas poświęciły, aby pomagać chorym i potrzebującym.

Pola Nadziei 2017 - w sobotę  przez dwie godziny kwestowaliśmy w CH Magnolia Park. W akcji wzięło udział 50 uczniów-wolontariuszy z naszej szkoły.

Z Kilimandżaro do Tyńca Małego