Programy i projekty edukacyjne

Nasza Szkoła jest uczestnikiem IX edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego GIODO „Twoje dane - Twoja sprawa. Skuteczna ochrona danych osobowych. Inicjatywa edukacyjna skierowana do uczniów i nauczycieli.”

Celem programu jest poszerzenie oferty edukacyjnej szkół oraz placówek doskonalenia zawodowego nauczycieli o treści związane z ochroną danych osobowych i prawem do prywatności oraz kształcenie świadomych i odpowiedzialnych postaw wśród uczniów.

DoWody na ugaszenie pragnienia

Skoła Podstawowa wim. Tadeusza Mazowieckiego w Tyńcu Małym otrzymała certyfikat potwierdzający aktywne uczestnictwo w roku szkolnym 2015/2016 w III edycji programu Mistrzowie Kodowania.

23 czerwca 2016r. rozdano nagrody za najlepsze wyniki z testu podsumowującego warsztaty o zdrowym odżywianiu.

Oto krótka fotorelacja.

11 czerwca br. odbyłu się warsztaty kulinarne na Pikniku Rodzinnym.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Kolejny tydzień warsztatów za nami! Działo się!

20 kwietnia zaczął się nowy cykl warsztatów na temat zdrowego żywienia w klasach pierwszych i drugich. Dzieci pogłębiły wiedzę o tym, co trzeba robić, aby być zdrowym, rozmawiały o zdrowych produktach i znaczeniu prawidłowego odżywiania.

Przedstawiamy Państwu krótką relację z warsztatów o wodzie, które odbyły się tuż przed świętami Wielkanocnymi 24 marca 2016 r.

Było to ostatnie już spotkanie z zerówką, niebawem będziemy przyjeżdżać do starszych klas.

II ŚNIADANIE W SZKOLE – WAŻNY POSIŁEK DLA ZDROWIA DZIECKA

I śniadanie jest ważnym posiłkiem w ciągu dnia i powinno być spożyte przez dziecko przed wyjściem z domu. II śniadanie dostarcza energii i składników odżywczych organizmowi podejmującemu szereg wyzwań w ciągu dnia w szkole, w której uczeń przebywa nawet kilka godzin dziennie, a w przypadku dojazdów – czas ten jeszcze się wydłuża.

ROLA II ŚNIADANIA:

Za nami kolejne warsztaty! Tym razem dzieci z klasy 0A dowiedziały się co to są produkty zbożowe, jak je dzielimy i co nam dają.