Kadra

Dyrektor ZSZP

mgr Iwona Antman

Wicedyrektor SP

mgr Magdalena Lewczuk

Nauczyciele

mgr Anna Walczak - Moczkodan (pedagog szkolny klas IV-VIII)

mgr Ewelina Pińkowska - (nauczyciel klas I-III)

mgr Barbara Lach - (wychowawca oddziału przedszkolnego) 0

mgr Barbara Limańczyk - (wychowawca oddziału przedszkolnego) 0

mgr Małgorzata Parczewska (nauczyciel klas I-III)

mgr Monika Sokołowska (nauczyciel klas I-III)

mgr Beata Kleszcz (nauczyciel klas I-III)

mgr Beata Pernak (nauczyciel klas I-III)

mgr Aneta Stanejko (nauczyciel klas I-III)

mgr Monika Słupianek (nauczyciel klas I-III)

mgr Paulina Struzik (nauczyciel klas I-III)

mgr Anna Tupik (nauczyciel klas I-III)

mgr Agnieszka Moszkowska Stefańska (nauczyciel języka angielskiego)

ks. mgr Ireneusz Alczyk (katecheta)

mgr Sylwia Litwińska (katecheta)

mgr Joanna Balcar (katecheta)

mgr Anna Palichleb (nauczyciel języka polskiego)

mgr Grażyna Jagielska (nauczyciel matematyki, chemii)

mgr Daniel Masica (nauczyciel języka angielskiego, języka niemieckigo)

mgr Katarzyna Pietrzok (nauczyciel języka polskiego)

mgr Aldona Chwastyk (nauczyciel wychowania fizycznego, plastyki)

mgr Małgorzata Wrona (nauczyciel języka angielskiego)

mgr Iwona Kucharczyk (nauczyciel przyrody, geografii)

mgr Wioletta Luberda (nauczyciel matematyki)

mgr Alina Masica (nauczyciel języka angielskiego)

mgr Piotr Burak (nauczyciel historii)

mgr Jolanta Socha - Kokoszka (nauczyciel techniki, bibliotekarka)

mgr Jacek Brysiewicz (nauczyciel wychowania fizycznego)

mgr Małgorzata Praczyk (nauczyciel języka polskiego)

mgr Magdalena Suska (nauczyciel biologii, WDŻ)

mgr Mateusz Cygan (nauczyciel wychowania fizycznegp, plastyki)

mgr Łukasz Świeczko (nauczyciel matematyki, fizyki)

mgr Sylwia Araśkiewicz (nauczyciel fizyki)

mgr Izbela Michalczyk (nauczyciel informatyki)

mgr Beata Foks (nauczyciel muzyki)

mgr Marcin Wolny (nauczyciel WOS, EDB)

mgr Julita Bosacka (nauczyciel wspomagający)

mgr Aleksandra Kuliczkowska - Tuła (nauczyciel wspomagający)

mgr Beata Klimiuk (kierownik świetlicy)

mgr Joanna Gomułkiewicz (logopeda)

mgr Anna Haba (wychowawca świetlicy)

mgr Stanisława Krawiec (wychowawca świetlicy)

mgr Ewa Łaczmańska (wychowawca świetlicy)

mgr Irena Michalak (wychowawca świetlicy)

mgr Aleksander Binczak (wychowawca świetlicy)

mgr Agnieszka Paśnik - Kijanka (nauczyciel języka polskiego)

mgr Grzegorz Adamski (wychowawca świetlicy)

mgr Dorota Balejko (wychowawca świetlicy)

mgr Izabela Gabryś (nauczyciel matematyki)

mgr Anna Gidzińska (pedagog klas 0-III)

mgr Urszula Gubernator (nauczyciel klas I-III)

mgr Małgorzata Kaszyńska (nauczyciel klas I-III)

mgr Anna Lechowska (nauczyciel języka angielskiego)

mgr Halina Matkowska (nauczyciel matematyki)

mgr Agnieszka Pająk  (wychowawca oddziału przedszkolnego) 0

mgr Sławomir Reński ( nauczyciel wspomagający)

mgr Karina Rydosz (wychowawca oddziału przedszkolnego) 0

mgr Anna Ślęczek (psycholog)

mgr Joanna Turbańska (wychowawca świetlicy)