Kadra

Dyrektor ZSZP

mgr Iwona Antman

Wicedyrektor SP

mgr Magdalena Lewczuk

Nauczyciele

mgr Anna Walczak - Moczkodan (pedagog szkolny)

mgr Anna Grabowska - (psycholog)

mgr Ewelina Pińkowska - (wychowawca oddziału przedszkolnego) 0a

mgr  Agnieszka Żygadło - (wychowawca oddziału przedszkolnego) 0a

mgr Barbara Lach - (wychowawca oddziału przedszkolnego) 0b

mgr Barbara Limańczyk - (wychowawca oddziału przedszkolnego) 0c

mgr Małgorzata Parczewska (edukacja wczesnoszkolna kl. Ia)

mgr Monika Sokołowska (edukacja wczesnoszkolna kl. Ib)

mgr Beata Kleszcz (edukacja wczesnoszkolna kl. Ic)

mgr Beata Pernak (edukacja wczesnoszkolna kl. Id)

mgr Izabela Michalczyk (edukacja wczesnoszkolna kl. IIa)

mgr Aneta Stanejko (edukacja wczesnoszkolna kl. IIb)

mgr Monika Słupianek (edukacja wczesnoszkolna kl. IIc)

mgr Paulina Struzik (edukacja wczesnoszkolna, kl. IIIa)

mgr Anna Tupik (edukacja wczesnoszkolna kl IIIb)

mgr Agnieszka Moszkowska (język angielski w klasach 0-III)

ks. mgr Ireneusz Alczyk (religia)

mgr Sylwia Litwińska (religia)

mgr Joanna Balcar (religia)

mgr Anna Palichleb (język polski, wychowawca IVa)

mgr Grażyna Jagielska (matematyka, fizyka, chemia, wychowawca IVb)

mgr Daniel Masica (język angielski, język niemiecki, wychowawca IVc)

mgr Katarzyna Pietrzok (język polski, wychowawca IVd)

mgr Aldona Chwastyk (wychowanie fizyczne, wychowawca Va)

mgr Małgorzata Wrona (język angielski, wychowawca kl. Vb)

mgr Iwona Kucharczyk (przyroda, geografia, świetlica, wychowawca Vc)

mgr Wioletta Luberda (matematyka, wychowawca Vd)

mgr Joanna Waszkiewicz (język angielski, wychowawca kl. VIa)

mgr Piotr Burak (historia, język polski, wychowawca kl. VIb)

mgr Jolanta Socha - Kokoszka (zajęcia techniczne, biblioteka, wychowawca kl. VIIa)

mgr Jacek Brysiewicz (wychowanie fizyczne, wychowawca kl. VIIb)

mgr Małgorzata Praczyk (język polski, historia, wychowawca kl. VIIIa)

mgr Bożena Bober (przyroda, biologia, wychowanie do życia w rodzinie, wychowawca klasy VIIIb)

mgr Mateusz Cygan (wychowanie fizyczne, plastyka)

mgr Irena Buś (matematyka)

mgr Sylwia Araśkiewicz (fizyka)

mgr Ryszard Gnot (informatyka)

mgr Beata Foks (muzyka, świetlica)

mgr Marcin Wolny (WOS, EDB)

mgr Julita Bosacka (nauczyciel wspomagający)

mgr Beata Klimiuk (kierownik świetlicy)

mgr Joanna Gomułkiewicz (świetlica)

mgr Anna Haba (świetlica)

mgr Stanisława Krawiec (świetlica)

mgr Ewa Łaczmańska (świetlica, pedagog kl.0)

mgr Irena Michalak (świetlica)

mgr Aleksander Binczak (świetlica)

mgr Agnieszka Paśnik - Kijanka (świetlica)

mgr Danuta Pietraszewska (świetlica)