Kadra

Dyrektor ZSZP

mgr Iwona Antman

Wicedyrektor SP

mgr Magdalena Lewczuk

Wicedyrektor przedszkola

mgr Monika Sokołowska

Zespół Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej

  • mgr Anna Walczak - Moczkodan (pedagog szkolny klas IV-VIII, logopeda)
  • mgr Patrycja Moczkodan (psycholog klas IV-VIII)
  • mgr Anna Gidzińska (pedagog klas 0-III)
  • mgr Joanna Goliszek (psycholog klas 0-III, terapeuta SI)

 

Nauczyciele

  • mgr Adamski Grzegorz -świetlica
  • Ks. mgr Alczyk Ireneusz-katecheta
  • mgr Balcer Joanna -katecheta
  • mgr Binczak Aleksander-świetlica
  • mgr Bosacka Julita- nauczyciel wspomagający
  • mgr Bryjak Anna- historia
  • mgr Brysiewicz Jacek – wychowanie fizyczne
  • mgr Bury Kamila – język polski
  • mgr Chorążewska Karolina - katecheta
  • mgr Cielecka Agnieszka- oddział przedszkolny 0
  • mgr Cygan Mateusz- wychowanie fizyczne, plastyka
  • mgr Czysz Tymoteusz – wychowanie fizyczne, świetlica
  • mgr Dacko Katarzyna- nauczyciel wspomagający
  • mgr Foks Beata – muzyka, świetlica
  • mgr Gabryś Izabela- matematyka
  • mgr Gomułkiewicz Joanna – logopeda, świetlica
  • mgr Gubernator Urszula – edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Haba Anna - świetlica
  • mgr Jagielska Grażyna – matematyka, chemia
  • mgr Kaszyńska Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Kleszcz Beata - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Klimiuk Beata – kierownik świetlicy
  • mgr Kłos Wojciech – nauczyciel wspomagający
  • mgr Krawczyk Anna - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Krawiec Stanisława - świetlica
  • mgr Kucharczyk Iwona – przyroda, geografia
  • mgr Kuliczkowska-Tuła Aleksandra – nauczyciel wspomagający
  • mgr Lach Barbara – oddział przedszkolny 0
  • mgr Lechowska Anna – język angielski
  • mgr Limańczyk Barbara - oddział przedszkolny 0, logopeda
  • mgr Luberda Wioletta- matematyka
  • mgr Łaczmańska Ewa - świetlica
  • mgr Masica Alina- język angielski
  • mgr Masica Daniel- język angielski, język niemiecki
  • mgr Matkowska Halina - matematyka
  • mgr Mazur Aldona- wychowanie fizyczne
  • mgr Michalak Irena - świetlica
  • mgr Michalczyk Izabela- informatyka
  • mgr Moczkodan Piotr - matematyka
  • mgr Moszkowska-Stefańska Agnieszka – język angielski
  • mgr Pająk Agnieszka - oddział przedszkolny 0
  • mgr Palichleb Anna – język polski
  • mgr Parczewska Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Paśnik-Kijanka Agnieszka – język polski
  • mgr Pernak Beata - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Pietrzok Katarzyna – język polski
  • mgr Pińkowska Ewelina - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Praczyk Małgorzata – język polski, historia
  • mgr Przystajko Renata – nauczyciel wspomagający
  • mgr Reński Sławomir - nauczyciel wspomagający
  • mgr Rogozińska Agnieszka – świetlica
  • mgr Rydosz Karina - oddział przedszkolny 0
  • mgr Słupianek Monika - edukacja wczesnoszkolna, język niemiecki
  • mgr Socha-Kokoszka Jolanta – technika, biblioteka
  • mgr Stanejko Aneta - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Struzik Paulina - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Suska Magdalena – biologia WDŻ
  • mgr Świeczko Łukasz – matematyka, fizyka
  • mgr Tupik Anna- edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Turbańska Joanna – geografia, biologia, świetlica
  • mgr Wolek Agnieszka – świetlica
  • mgr Wolny Marcin- EDB, WOS
  • mgr Wrona Małgorzata – język angielski
  • mgr Żurawińska Agnieszka - oddział przedszkolny 0
  • mgr Żurawka Renata - edukacja wczesnoszkolna