STOP SMOG GO RUN

W niedzielę, 15 września odbędzie się II edycja biegu Toyota Nowakowski z hasłem przewodnim STOP SMOG GO RUN!

Po sukcesie I edycji czas na kolejną, która przyniesie małym i dorosłym biegaczom oraz kibicom dużo emocji i świetnej zabawy.

Co na nas czeka:
- atrakcje dla uczestników biegu,
- wyjątkowa strefa kibica, gdzie nasza szkoła ma wyznaczoną swoją własną strefę,
- foodtrucki, dmuchańce, stoisko Decathlon Kids oraz inne stoiska wystawiennicze.

W programie kibicujemy dzieciom, które będą biegły na różne dystanse, dorosłym w biegu głównym na 5 i 10 KM oraz sztafety!

II Bieg Toyota Nowakowski Stop Smog Run 15 września, Bielany Wrocławskie, ul. Czekoladowa 10

Program i godziny startów:
10:00 - biegi dla dzieci
11:00 - biegi główne na 5 i 10 KM
12:30 - sztafety
13:00 - dekoracja i loteria fantowa

Zachęcamy wszystkich naszych uczniów i rodziców do naszej szkolnej strefy kibica. Pokażmy, że ekologia jest dla nas ważna i jak dobrze potrafimy się bawić!!!   smileyyessmiley

Serdecznie zapraszamy!!!

Kiedy:
15 września 2024r.
Gdzie:
Bielany Wrocławskie, ul. Czekoladowa 10, strefa kibica naszej szkoły