CZYTANIE NA DYWANIE

Mroźne, zimowe popołudnie to doskonały czas, aby posłuchać literatury przy rozgrzewającej herbatce i domowym ciastku.

Już po raz piąty 8. grudnia w Szkole Podstawowej w Tyńcu Małym odbyło się „Czytanie na dywanie”. Akcja podczas której przenosimy się do innej rzeczywistości, do barwnego i fascynującego świata wyobraźni.

Podczas tegorocznej edycji gościliśmy Piotr Kopeć – zastępcę Wójta Gminy Kobierzyce, p. Andrzeja Ostrowskiego – dziennikarza i komentatora sportowego, p. Karolina Grabarczyk – autorkę książek dla dzieci, p. Dominika Bąk-Majka – przedstawiciela firmy Amazon.com. Nasi goście przeczytali dla nas m.in. „Dzieci z Bullerbyn”, „Kubusia Puchatka”…

Gościem specjalnym był Maciej Balcar lider Zespół Dżem, który przy akompaniamencie harfy zaśpiewał w duecie utwór „Dom” autorstwa swojej żony – Wirginia Issel.

Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały upominki, które przesłał sam Święty Mikołaj za pośrednictwem firmy Amazon Development Center Poland

Dziękujemy wszystkim uczestnikom wydarzenia na wspólnie spędzony czas Dziękujemy również za pomoc w organizacji wszystkim rodzicom, nauczycielom, wolontariuszom oraz agencji Soundspace Profesjonalna Technika Eventowa i Koncertowa za użyczenie techniki scenicznej oraz Beata Łytka za wspaniałą relację fotograficzną!