„Listy do Stulatki. Sto lat Wolności”

W związku z z przypadającą w 2018 roku setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości zapraszamy wszystkich uczniów klas 0-VIII do udziału w projekcie
pt. „Listy do Stulatki. Sto lat wolności”

Projekt polega na pisaniu listów z życzeniami, dedykacją, wspomnieniami itp. do jubilatki - Stuletniej Wolnej Polski. W młodszych klasach mogą to być listy w formie graficznej, kartki okolicznościowe, laurki etc.

Listy z życzeniami powinny być starannie i estetycznie napisane ręcznie, mile widziany jest ładny papier listowy (własnoręcznie ozdobiony, zdobienia pasujące do tematyki), nie mogą być dłuższe niż jedna strona A4.

Powstałe listy, kartki etc stworzą wystawę okolicznościową w naszej szkole, a następnie zostaną zebrane w oryginalną księgę pamiątkową upamiętniającą stulecie odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Prace należy składać u nauczycieli Katarzyny Pietrzok ( klasy 4-8) oraz Izabeli Michalczyk
(klasy 0-3) do dnia 20 października 2018.