Planszowa Świetlica

„Planszowa Świetlica” to projekt, który jest realizowany dla najmłodszych uczniów tynieckiej szkoły. W ramach zajęć dzieci rozwijają koncentrację, spostrzegawczość i pamięć. Jednak najważniejszym aspektem poza świetną zabawą jest umiejętność pracy zespołowej i logicznego myślenia. Uczniowie z najmłodszych klas z ochotą zaangażowały się w tak aktywną formę spędzania czasu na wietlicy szkolnej. Nauka poprzez zabawę jest najlepszą formą aktywizowania dzieci. Duże zainteresowanie wśród uczniów naszej szkoły poskutkowało nabytkiem dodatków do posiadanych planszówek „Jeż” do gry „Sowy” oraz  dwóch dostępnych dodatków „Pterodaktyle” i „Plejozaury” do gry z dinozaurami „Draftozaur”. Wszystkie gry planszowe i karciane wzbudzają wiele pozytywnych emocji wśród najmłodszych. Projekt „Planszowa Świetlica” jest realizowany na zajęciach świetlicy szkolnej wspólnie z Wydawnictwem Nasza Księgarnia i firmą Animato Sylwia Welc.