Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022

Drodzy Rodzice,

Od 15 lutego do 12 marca trwają zapisy do klas pierwszych na rok szkolny 2021/2022 dla dzieci mieszkających w obwodzie szkoły (Tyniec Mały, Małuszów, Biskupice Podgórne, Żerniki Małe, Racławice Wielkie, Domasław, Księginice).

Karta zgłoszenia dziecka do szkoły jest do pobrania na stronie internetowej szkoły (zakładka Rekrutacja) lub w formie papierowej przy wejściu do szkoły.

Wypełnione wnioski należy składać poprzez:

• adres e-mail szkoły (dokumenty podpisane i zeskanowane w wersji .pdf) sekretariat.szkola@szkolatyniecmaly.pl,
  • wrzucenie koperty z kompletnymi wnioskami do urny, która zostanie wystawiona w holu przy wejściu do szkoły podstawowej,
  • ePUAP zespołu szkolno-przedszkolnego (komplet wypełnionych i podpisanych wniosków z załącznikami).