UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

19 czerwca nadszedł długo wyczekiwany dzień zakończenia roku szkolnego. W sali gimnastycznej zebrali się najpierw uczniowie z klas I-III. Klasy 2b i 2c przygotowały część artystyczną i przypomniały o bezpieczeństwie w czasie wakacji. Później przyszedł czas na klasy starsze. Ósmoklasiści przekazali Sztandar Szkoły młodszym kolegom. Pan Wójt Ryszard Pacholik wręczył Nagrody Wójta Gminy Kobierzyce i pogratulował wspaniałych osiągnięć. Następnie Pani Dyrektor wraz z wychowawcami klas wręczyła świadectwa z wyróżnieniem. Pożegnaliśmy też klasy ósme, którym życzymy wielu sukcesów w nowych szkołach.  Wszyscy uczniowie po raz ostatni w tym roku szkolnym spotkali się z wychowawcami w salach i zaczęły się WAKACJE!!!