Zmiana stawki żywieniowej

Szanowni Rodzice,

Informujemy, że od nowego roku szkolnego 2022/2023 zmianie ulega stawka żywieniowa:

PRZEDSZKOLE I ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

3 posiłki (śniadanie, obiad, podwieczorek) – 12,00 zł

2 posiłki (śniadanie, obiad) – 9,60 zł

Prosimy wszystkich rodziców dzieci kontynuujących oraz nowo przyjętych o wypełnienie odpowiednich dokumentów w 3 egzemplarzach (dostępne na stronie szkoły i w holu przedszkola) oraz dostarczenie do 1.09.2022 r. do urny w holu przedszkola lub przy wejściu głównym do szkoły.

SZKOŁA (UCZNIOWIE KLAS 1-8)

obiad – 7,50 zł

Zainteresowanych rodziców prosimy o wypełnienie i podpisanie umowy obiadowej w 3 egzemplarzach (dostępne na stronie szkoły i przy wejściu głównym budynku) oraz dostarczenie do 02.09.2022 do urny znajdującej się przy drzwiach wejściowych.

Bardzo prosimy o dostosowanie się do podanych terminów ze względu na organizację pracy szkoły oraz szereg działań administracyjnych.